Rajamäen Apteekki-hiihtojen tulokset 14.2.18
14.2.2018 22:32 Uutiset / Jaoston etusivu

Rajamäen Apteekki-hiihtojen tulokset 14.2.18

Rajamäen Apteekki hiihto 14.2.2018

T U L O K S E T

© Rajamäen Kehitys

Kilpailun sarjat: M4; N4; M6; N6; M8; N8; M10; N10; M12; N12; N14; M14; M18

M4 Miehet 4 vuotta 0.3 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Oliver Lustig                               3.46
  2. Niilo Koikkalainen                          3.59

Sarjaluettelo

N4 Naiset 4 vuotta 0.3 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Katri Tiiliharju                            3.37
  2. Liina-Maria Kanto                           4.28
  3. Heidi Laurén                                5.16
  4. Emma Leinonen            YlikNM             8.00

Sarjaluettelo

M6 Miehet 6 vuotta 0.6 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Emil Ahoniemi                               4.30
  2. Lukas Ahoniemi                              4.51
  3. Vili Lehikoinen                             5.06
  4. Nuutti Koikkalainen                         6.28

Sarjaluettelo

N6 Naiset 6 vuotta 0.6 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Johanna Tiiliharju                          5.46
  2. Vilja Hyvämäki                              5.59
  3. Noora Hassinen           RaKe               8.03
  4. Evian Halmelahti                            8.45
  5. Essi Siihola                                9.51
  6. Helmi Järvinen                             17.47

Sarjaluettelo

M8 Miehet 8 vuotta 0.6 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Antti Forsström                             3.19
  2. Topias Leinonen          YlikNM             3.38
  3. Niilo Numminen           RaKe               4.54
  4. Mauno Miettinen                             5.10
  5. Leo Herranen             RaKe               5.52
  6. Aki Siihola                                 5.53

Sarjaluettelo

N8 Naiset 8 vuotta 0.6 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Ella Seittenranta                           4.13
  2. Emilia Paulanto                             4.24
  3. Hilla Kanto                                 4.59
  4. Jenni Sorro                                 5.00
  5. Anni Sorro                                  5.04
  6. Sonja Hassinen           RaKe               5.29

Sarjaluettelo

M10 Miehet 10 vuotta 0.8 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Elias Eskelinen          RaKe               3.37
  2. Elis Köpsi               RaKe               3.41
  3. Henrik Ahoniemi          HyHi               3.59
  4. Otso Leinonen            YlikNM             4.32
  5. Oiva Numminen            RaKe               4.38
  6. Niclas Ahlqvist          HyHS               4.57
  7. Leevi Halmelahti         RaKe               5.19
  8. Tuulo Salmikivi          RaKe               5.45

Sarjaluettelo

N10 Naiset 10 vuotta 0.8 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Alisa Heijasto           HyHS               4.13
  2. Aino Tonteri             HyHS               4.14
  3. Jessi Nenonen                               4.23
  3. Liina Forsström          RaKe               4.23
  5. Velma Peiponen                              5.01
  6. Saara Kuussaari          RaKe               5.44
  7. Emma Herranen            RaKe               7.16

Sarjaluettelo

M12 Miehet 12 vuotta 2 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Touko Salmikivi          RaKe               7.45
  2. Emil Köpsi               RaKe               8.25
  3. Veeti Mäenpää            HyHi              10.19

Sarjaluettelo

N12 Naiset 12 vuotta 2 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Salla Niemi              HyHi               8.17
  2. Anni Töyrylä             HyHi               9.19

Sarjaluettelo

N14 Naiset 14 vuotta 2 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Tuulimaria Koimäki       EVT                9.25

Sarjaluettelo

M14 Miehet 14 vuotta 2 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Anselmi Eskelinen        RaKe               7.32
  2. Eemeli Liukkonen         RaKe               9.20

Sarjaluettelo

M18 Miehet 18 vuotta 2 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Konsta Toivomäki         RaKe               6.59



   
Lisää uutisia
Rajamäen Kehitys
«  Lokakuu   »
Kategoriat