Autoilija Salmisen hiihdot(V) 2019 tulokset
23.1.2019 14:07 Uutiset / Jaoston etusivu

Tulokset

Autoilija Salmisen hiihdot (v) 2019

T U L O K S E T

© Rajamäen Kehitys

Kilpailun sarjat: M4; N4; N6; M6; M8; N8; M10; N10; M12; N12; M14; N16; M

M4 Miehet 4 vuotta 0.3 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika     Lähtönro

  1. Onni Hyvämäki                             3.40,0            2
  2. Aatos Eskelinen          Rake             6.58,9            1
  3. Iivo Niemi               -                8.19,1            3
  4. Eeli Harjunpää                           10.50,5           67

Sarjaluettelo

N4 Naiset 4 vuotta 0.3 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika     Lähtönro

  1. Hertta Harjunpää                          4.40,0            5
  2. Iida Harjunpää           -                5.26,9            4

Sarjaluettelo

N6 Naiset 6 vuotta 0.6 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika     Lähtönro

  1. Alisa Räsänen            -                6.02,2            8
  2. Isla Kivimäki            -                6.20,5            7
  3. Essi Siihola             -                6.26,5            6
  4. Viivi Halonen            -                6.48,3            9
  5. Fanny Hernesniemi                         6.55,6           13
  6. Alisa Saaristoranta      -                7.14,1           12
  7. Aada riekki              -                8.36,1           11
  8. Seela Kivimäki           -               11.59,3           10

Sarjaluettelo

M6 Miehet 6 vuotta 0.6 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika     Lähtönro

  1. Jonne Harjunpää          -                6.26,2           14
  2. Jooa Luopa               -                7.52,6           16
  3. Topias Siihola           -               10.49,6           15
  4. Iivo Harjunpää                           12.12,5           17

Sarjaluettelo

M8 Miehet 8 vuotta 0.6 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika     Lähtönro

  1. Eemil Räsänen            -                4.28,4           21
  2. Onni Sirenius            Rake             4.29,9           23
  3. Velmeri Peiponen         -                5.21,5           18
  4. Aki Siihola              -                5.37,4           22
  5. Jaason Saaristoranta     -                6.00,9           19

Sarjaluettelo

N8 Naiset 8 vuotta 0.6 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika     Lähtönro

  1. Emilia Paulanto                           4.04,8           26
  2. Janna Luopa              -                4.27,5           25
  3. Anni Sorro               -                4.34,2           27
  4. Vilja Hyvämäki                            4.57,6           28

Sarjaluettelo

M10 Miehet 10 vuotta 0.8 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika     Lähtönro

  1. Elis Köpsi               Rake             2.56,4           36
  2. Henrik Ahoniemi          HyHi             3.06,3           33
  3. Topias Leinonen          -                3.38,1           40
  4. Touko sääskilahti        -                3.39,5           31
  5. Aku Ranta                Rake             4.21,3           38
  6. Antti Forsström                           4.23,7           39
  7. Aaro Niemi               -                4.49,1           34
  8. Mauno Miettinen          -                5.27,5           35
  9. Matias Päällysaho        -                5.38,1           32
 10. Oskari Forslund          -                6.15,7           37

Sarjaluettelo

N10 Naiset 10 vuotta 0.8 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika     Lähtönro

  1. Iida Suihkonen           Rake             3.38,1           44
  2. Jenniina Paulanto                         4.22,3           46
  3. Velma Peiponen           -                4.57,1           43
  4. Jenni Sorro              -                5.50,8           45

Sarjaluettelo

M12 Miehet 12 vuotta 2 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika     Lähtönro

  1. Elias Eskelinen          Rake             7.44,5           48

Sarjaluettelo

N12 Naiset 12 vuotta 2 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika     Lähtönro

  1. Salla Niemi              Hyvinkään Hii    7.15,2           51
  2. Anni Töyrylä             HyHi             7.50,6           54
  3. Jenna Suihkonen          Rake             8.50,3           55
  4. Jessi Nenonen            -                9.04,7           53

Sarjaluettelo

M14 Miehet 14 vuotta 2 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika     Lähtönro

  1. Anselmi Eskelinen        Rake             6.47,8           58
  2. Touko Salmikivi          Rake             7.06,0           61
  3. Emil Köpsi               Rake             7.23,2           62
  4. Ville Sorro              -                7.35,2           59
  5. Touko Hyvärilä           Hyvinkään Hii    8.22,7           63
  6. Eemeli Liukkonen         Rake             9.11,2           57

Sarjaluettelo

N16 Naiset 16 vuotta 2 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika     Lähtönro

  1. Emmi Kotamäki            Rake             7.08,7           64

Sarjaluettelo

M Miehet 2 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika     Lähtönro

  1. Ilkka Mäkelä             -                7.18,4           65

Sarjaluettelo


   
Lisää uutisia
Rajamäen Kehitys
«  Joulukuu   »
Kategoriat