13.3 Veikon romuhiihdot (V) tulokset
6.3.2019 21:14 Uutiset / Jaoston etusivu

13.3 Veikon romuhiihdot (v) lähtölista


Veikko 2019 13.3

T U L O K S E T

© Rajamäen Kehitys

Kilpailun sarjat: M4; N4; M6; N6; M8; N8; M10; N10; M12; N12; M14; M16; M

M4 Miehet 4 vuotta 0.3 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika          Ero     Lähtönro

  1. Onni Hyvämäki                             3.31,0                         5

Sarjaluettelo

N4 Naiset 4 vuotta 0.3 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika          Ero     Lähtönro

  1. Emma Leinonen            -                4.49,4                         7

Sarjaluettelo

M6 Miehet 6 vuotta 0.6 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika          Ero     Lähtönro

  1. Oskari Paakkanen                          6.26,5                         8
  2. Jooa Luopa               -                7.36,1       1.09,6           11
  3. Iivo Halonen             -                7.54,9       1.28,4            9
  4. Topias Siihola           -                9.08,6       2.42,1           10

Sarjaluettelo

N6 Naiset 6 vuotta 0.6 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika          Ero     Lähtönro

  1. Kaisla Keski-Loppi       Pihlajaveden     5.37,1                        15
  2. Viivi Halonen            -                5.39,7       0.02,6           18
  3. Isla Kivimäki            -                5.44,0       0.06,9           16
  4. Essi Siihola             -                6.15,2       0.38,1           13
  5. Aada Riekki              Rake             7.40,7       2.03,6           17

Sarjaluettelo

M8 Miehet 8 vuotta 0.6 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika          Ero     Lähtönro

  1. Lukas Ahoniemi           -                3.02,1                        20
  2. Emil Ahoniemi            -                3.05,1       0.03,0           21
  3. Aki Siihola              -                5.30,0       2.27,9           23

Sarjaluettelo

N8 Naiset 8 vuotta 0.6 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika          Ero     Lähtönro

  1. Emilia Paulanto          -                3.32,2                        25
  2. Nella Paakkanen                           3.46,1       0.13,9           24
  3. Janna Luopa              Rake             4.15,2       0.43,0           26

Sarjaluettelo

M10 Miehet 10 vuotta 0.8 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika          Ero     Lähtönro

  1. Henrik Ahoniemi          HyHi             2.43,2                        31
  2. Elis Köpsi               Rake             2.44,7       0.01,5           33
  3. Topias Leinonen          -                2.59,2       0.16,0           32
  4. Antti Forsström                           3.33,5       0.50,3           29
  5. Oskari Forslund          -                5.05,4       2.22,2           30
  6. Oliver Ryynänen          -                5.18,1       2.34,9           28

Sarjaluettelo

N10 Naiset 10 vuotta 0.8 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika          Ero     Lähtönro

  1. Iida suihkonen           Rake             3.20,3                        35
  2. Jenniina Paulanto        -                3.23,5       0.03,2           36
  3. Veera Pietilä            Rake             4.50,3       1.30,0           37
  4. Kati Jutila              -                8.07,3       4.47,0           38

Sarjaluettelo

M12 Miehet 12 vuotta 2 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika          Ero     Lähtönro

  1. Otso Leinonen            -                7.45,2                        40

Sarjaluettelo

N12 Naiset 12 vuotta 2 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika          Ero     Lähtönro

  1. Anni Töyrylä             HyHi             6.45,4                        43
  2. Jenna Suihkonen          Rake             7.19,5       0.34,1           42
  3. Liina Forsström                           9.08,9       2.23,5           44

Sarjaluettelo

M14 Miehet 14 vuotta 2 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika          Ero     Lähtönro

  1. Touko Salmikivi          Rake             5.51,2                        48
  2. Lauri Iso-Tryykäri       Rake             6.22,8       0.31,6           51
  3. Emil Köpsi               Rake             6.25,7       0.34,5           46
  4. Touko Hyvärilä           HyHi             7.04,6       1.13,4           47
  5. Anton Paavola            Rake             8.03,4       2.12,2           52

Sarjaluettelo

M16 Miehet 16 vuotta 2 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika          Ero     Lähtönro

  1. Rasmus Ahoniemi          Hyvinkään Hii    5.26,5                        54

Sarjaluettelo

M Miehet 2 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika          Ero     Lähtönro

  1. Mikko Iso-Tryykäri                        5.11,7                        58
  2. Sakke Ahoniemi           HyHi             5.49,5       0.37,8           56
  3. Tomi Paavola             Rake             5.54,3       0.42,6           57
  4. Simo Ahoniemi            -                6.25,7       1.14,0           59

Sarjaluettelo






   
Lisää uutisia
Rajamäen Kehitys
«  Lokakuu   »
Kategoriat