Uimalippu 2018-hiihdot 28.3 tulokset
21.3.2018 20:05 Uutiset / Jaoston etusivu

Uimalippu 2018 hiihdot (V) keskiviikko 28.3 tulokset.

Uimalippuhiihdot 2018

T U L O K S E T

© Rajamäen Kehitys

Kilpailun sarjat: M4; N4; N6; M8; N8; M10; N10; M12; M14; MN; N14; N16

M4 Miehet 4 vuotta 0.3 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Aatos Eskelinen                          11.55,7

Sarjaluettelo

N4 Naiset 4 vuotta 0.3 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Emma Leinonen            -                7.14,1

Sarjaluettelo

N6 Naiset 6 vuotta 0.6 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Evian Halmelahti         -                8.40,0

Sarjaluettelo

M8 Miehet 8 vuotta 0.6 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Topias Leinonen          YlikNM           3.13,8
  2. Mauno Miettinen          -                4.15,0
  3. Oliver Ryynänen                           4.31,2
  4. Lasse Mustonen                            4.48,4

Sarjaluettelo

N8 Naiset 8 vuotta 0.6 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Iida Suihkonen                            3.01,6
  2. Veera Pietilä            -                7.07,2

Sarjaluettelo

M10 Miehet 10 vuotta 0.8 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Elias Eskelinen                           2.55,0
  2. Elis Köpsi               Rake             3.00,8
  3. Jesse Soininen                            3.11,4
  4. Henrik Ahoniemi                           3.24,5
  5. Otso Leinonen            YlikNM           3.27,5
  6. Aku Ranta                Rake             5.11,4
  7. Leevi Halmelahti         Rake             5.16,6
  8. Tuulo Salmikivi          Rake             5.47,0

Sarjaluettelo

N10 Naiset 10 vuotta 0.8 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Jenna Suihkonen                           3.47,9
  2. Liina Forsström          Rake             4.06,5

Sarjaluettelo

M12 Miehet 12 vuotta 2 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Touko Salmikivi          Rake             7.08,1
  2. Lauri Iso-Tryykäri       Rake             7.19,5
  3. Emil Köpsi               Rake             7.37,9
  4. Valtteri Vasama          -                9.05,2
  5. Veeti Mäenpää            Hyvinkään Hii    9.24,8

Sarjaluettelo

M14 Miehet 14 vuotta 2 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Eemeli Liukkonen         Rake             9.35,2

Sarjaluettelo

MN Miehet 2 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Jani Köpsi               Rake             5.45,7
  2. Petri Soini              Rake             7.39,4
  3. Ville Vasama             -                8.13,1

Sarjaluettelo

N14 Naiset 14 vuotta 2 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Tuulimaria Koimäki       EVT              8.07,1

Sarjaluettelo

N16 Naiset 16 vuotta 2 km V

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Vella Viitanen                            6.47,6

Sarjaluettelo


   
Lisää uutisia
Rajamäen Kehitys
«  Joulukuu   »
Kategoriat