Keskiviikkohiihdot 16.1.2019 tulokset
17.1.2019 16:08 Uutiset / Jaoston etusivu

Keskiviikkohiihdot 16.1.2019 tulokset

Keskiviikkohiihdot 16.1.2019

T U L O K S E T

© Rajamäen Kehitys

N4 Naiset 4 vuotta V

 
Sija NimiSeuraLoppuaika
 
1. Hertta Harjunpää                          4.53,7

M4 Miehet 4 vuotta V

 
Sija NimiSeuraLoppuaika
 
1. Onni Hyvämäki                             4.57,7
2. Aatos Eskelinen                           8.08,2
3. Iivo Niemi                               11.05,8

N6 Naiset 6 vuotta V

 
Sija NimiSeuraLoppuaika
 
1. Fanny Hernesniemi                         6.41,4
2. Viivi Halonen                             7.02,8
3. Isla Kivimäki                             7.10,8
4. Essi Siihola                         7.13,6
5. Alisa Räsänen                             7.46,0
6. Seela Kivimäki                           11.42,5

M6 Miehet 6 vuotta V

 
Sija NimiSeuraLoppuaika
 
1. Niila Tiikkainen                          6.07,1
2. Eemeli Viinamäki                          7.46,4
3. Jooa Luopa                                8.47,2
4. Iivo Harjunpää                           12.46,2

N8 Naiset 8 vuotta V

 
Sija NimiSeuraLoppuaika
 
1. Janna Luopa                               4.47,5
2. Anni Sorro                                4.56,1
3. Etla Tiikkainen                           5.17,0

M8 Miehet 8 vuotta V

 
Sija NimiSeuraLoppuaika
 
1. Mangus Tiikkainen                         3.23,1
2. Onni Sirenius                             4.19,2
3. Eemil Räsänen4.37,7
4. Lasse Mustonen                            4.42,8
5. Velmeri Peiponen                          4.55,9
6. Aki Siihola                               5.50,0

N10 Naiset 10 vuotta V

 
Sija NimiSeuraLoppuaika
 
1. Iida Suihkonen                            3.37,0
2. Velma Peiponen                            4.34,9
3. Veera Pietilä                             5.04,7
4. Kerttu Vähäjylkkä                         5.41,5
5. Jenni Sorro                               6.14,6

M10 Miehet 10 vuotta V

 
Sija NimiSeuraLoppuaika
 
1. Elis Kopsi                                2.58,2
2. Tuulo Sääskilahti3.48,9
3. Antti Forström                            4.20,5
4. Tuulo Salmikivi                           4.47,3
5. Mauno Miettinen                           5.27,7
6. Aaro Niemi                                5.32,7
7. Eelis Viinamäki                           6.44,5

N12 Naiset 12 vuotta V

 
Sija NimiSeuraLoppuaika
 
1. Salla Niemi                               6.46,3
2. Anni Töyrylä7.31,1
3. Jenna Suihkonen                           8.11,1
4. Liina Forström                           10.14,0

M12 Miehet 12 vuotta V

 
Sija NimiSeuraLoppuaika
 
1. Elias Eskelinen                           7.18,1

N14 Naiset 14 vuotta V

 
Sija NimiSeuraLoppuaika
 
1. Aino Laitinen                             7.34,5

M14 Miehet 14 vuotta V

 
Sija NimiSeuraLoppuaika
 
1. Touko Salmikivi                           8.02,9
2. Emil Köpsi                                8.14,5
3. Lauri Iso-Tryykäri                        8.20,0
4. Ville Sorro                               8.25,2
5. Touko Hyvärilä                            9.17,2
6. Sisu Taruma                               9.24,7
7. Anton Paavola                             9.58,6
8. Anselmi Eskelinen14.05,1

N16 Naiset 16 vuotta V

 
Sija NimiSeuraLoppuaika
 
1. Emmi Kotamäki                             7.57,8

NYL Naiset V

 
Sija NimiSeuraLoppuaika
 
1. Anu Köpsi                                 8.11,2

MYL Miehet V

 
Sija NimiSeuraLoppuaika
 
1. Taneli Harjunpää7.42,5

   
Lisää uutisia
Rajamäen Kehitys
«  Lokakuu   »
Kategoriat