27.2. Rajamäen Apteekki-hiihdot (p) tulokset
27.2.2019 15:17 Uutiset / Jaoston etusivu

27.2. Rajamäen

Apteekki-hiihdot (p) tulokset

Apteekki 2019 27.2

T U L O K S E T

© Rajamäen Kehitys

Kilpailun sarjat: M4; N4; M6; N6; M8; N8; M10; N10; M12; N12; M14

M4 Miehet 4 vuotta 0.3 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika          Ero     Lähtönro

  1. Onni Hyvämäki                             4.37,9                         6
  2. Iivo Niemi               -                7.00,6       2.22,7            5

Sarjaluettelo

N4 Naiset 4 vuotta 0.3 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika          Ero     Lähtönro

  1. Emma Leinonen            -                3.40,0                         9

Sarjaluettelo

M6 Miehet 6 vuotta 0.6 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika          Ero     Lähtönro

  1. Jooa Luopa               -                6.59,9                        12
  2. Topias Siihola           -               11.39,3       4.39,4           13

Sarjaluettelo

N6 Naiset 6 vuotta 0.6 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika          Ero     Lähtönro

  1. Aliisa Saaristoranta                      5.14,5                        15
  2. Viivi Halonen            -                5.44,2       0.29,7           16
  3. Liina-Maria Kanto                         6.02,1       0.47,6           14
  4. Essi Siihola             -                6.39,6       1.25,1           18
  5. Aada Riekki              Rake             6.58,2       1.43,7           17

Sarjaluettelo

M8 Miehet 8 vuotta 0.6 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika          Ero     Lähtönro

  1. Lukas Ahoniemi           -                3.27,1                        24
  2. Emil Ahoniemi            -                3.34,2       0.07,1           21
  3. Lasse Mustonen                            3.46,2       0.19,1           23
  4. Jaason Saaristoranta                      4.41,6       1.14,5           20
  5. Velmeri Peiponen         HyRa             4.50,0       1.22,9           25
  6. Aki Siihola              -                5.31,0       2.03,9           22

Sarjaluettelo

N8 Naiset 8 vuotta 0.6 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika          Ero     Lähtönro

  1. Emilia Paulanto          -                3.26,6                        30
  2. Hilla Kanto                               3.59,7       0.33,1           26
  3. Johanna Tiiliharju                        4.12,7       0.46,1           27
  4. Janna Luopa              Rake             4.38,1       1.11,5           29
  5. Vilja Hyvämäki                            4.46,8       1.20,2           28

Sarjaluettelo

M10 Miehet 10 vuotta 0.8 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika          Ero     Lähtönro

  1. Henrik Ahoniemi          HyHi             3.00,7                        34
  2. Elis Köpsi               Rake             3.02,2       0.01,5           37
  3. Antti Forsström                           3.36,4       0.35,7           39
  4. Niclas Ahlqvist          Hyhs             4.49,2       1.48,5           35
  5. Oskari Forslund          -                4.53,1       1.52,4           38
  6. Oliver Ryynänen          -                5.00,1       1.59,4           36

Sarjaluettelo

N10 Naiset 10 vuotta 0.8 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika          Ero     Lähtönro

  1. Velma Peiponen           HSU              4.13,3                        43
  2. Veera Tiiliharju                          4.31,2       0.17,9           41
  3. Jenniina Paulanto        -                4.39,8       0.26,5           42

Sarjaluettelo

M12 Miehet 12 vuotta 2 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika          Ero     Lähtönro

  1. Otso Leinonen            -                9.11,1                        45

Sarjaluettelo

N12 Naiset 12 vuotta 2 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika          Ero     Lähtönro

  1. Salla Niemi              HyHi             6.50,4                        48
  2. Anni Töyrylä             HyHi             8.20,6       1.30,2           47

Sarjaluettelo

M14 Miehet 14 vuotta 2 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika          Ero     Lähtönro

  1. Touko Salmikivi          Rake             6.00,9                        53
  2. Emil Köpsi               Rake             7.09,9       1.09,0           54
  3. Lauri Iso-Tryykäri       Rake             7.28,5       1.27,6           50
  4. Eemeli Liukkonen         Rake             7.52,9       1.52,0           52
  5. Anton Paavola            Rake             9.24,0       3.23,1           51

Sarjaluettelo


   
Lisää uutisia
Rajamäen Kehitys
«  Heinäkuu   »
Kategoriat