Nurmijärven K-Supermarket ja K-Market Karppala - hiihtojen tulokset
7.3.2018 19:32 Uutiset / Jaoston etusivu

7.3.18 tulokset

K-Supermarket Nurmijärvi & K-Market Karppala hiihdot 7.3.l2018

T U L O K S E T

© Rajamäen Kehitys

Kilpailun sarjat: M4; N4; M6; N6; M8; N8; M10; N10; M12; N12; N14; M14

M4 Miehet 4 vuotta 0.3 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Niilo Koikkalainen                        3.54,8

Sarjaluettelo

N4 Naiset 4 vuotta 0.3 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Liina-Maria Kanto                         3.44,2
  2. Katri Tiiliharju                          5.32,9

Sarjaluettelo

M6 Miehet 6 vuotta 0.6 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Emil Ahoniemi                             4.44,2
  2. Lukas Ahoniemi                            5.01,3
  3. Velmeri Peiponen                          6.49,2
  4. Lukas Hyry                                8.15,7

Sarjaluettelo

N6 Naiset 6 vuotta 0.6 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Johanna Tiiliharju                        5.07,5
  2. Aliisa Kemppainen        RaKe             6.35,5
  3. Alisa Räsänen                             7.51,0
  4. Helmi Järvinen                           14.32,0

Sarjaluettelo

M8 Miehet 8 vuotta 0.6 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Antti Forsström                           3.34,4
  2. Oliver Hyry                               4.14,0
  3. Mauno Miettinen                           4.21,1
  4. Oskari Forslund                           4.34,1
  5. Verneri Kuisma                            4.37,7
  6. Oliver Ryynänen                           4.50,4
  7. Eemil Räsänen                             4.54,0
  8. Matias Päällysaho                         4.57,6
  9. Lasse Mustonen                            5.09,8
 10. Nuutti Koikkalainen                       5.28,2

Sarjaluettelo

N8 Naiset 8 vuotta 0.6 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Iida Suihkonen           RaKe             3.10,6
  2. Emilia Paulanto                           4.04,1
  3. Veera Tiiliharju                          4.34,6
  4. Hilla Kanto                               4.56,2
  5. Nelli Heilimo                             5.45,3

Sarjaluettelo

M10 Miehet 10 vuotta 0.8 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Elias Eskelinen          RaKe             3.30,3
  2. Köpsi Elis               RaKe             3.39,6
  3. Henrik Ahoniemi          HyHi             3.48,9
  4. Benjamin Hyry                             4.39,0

Sarjaluettelo

N10 Naiset 10 vuotta 0.8 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Alisa Heijasto           HyHS             3.35,0
  2. Aino Tonteri             HyHS             3.48,8
  3. Jenna Suihkonen          RaKe             4.10,6
  4. Jessi Nenonen                             4.12,0
  5. Liina Forsström          RaKe             4.19,7
  6. Velma Peiponen                            4.53,5
  7. Jenniina Paulanto                         5.22,1

Sarjaluettelo

M12 Miehet 12 vuotta 2 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Emil Köpsi               RaKe             8.17,8
  2. Touko Hyvärilä           HyHi             8.45,9
  3. Kasperi Kemppainen       RaKe             9.51,7

Sarjaluettelo

N12 Naiset 12 vuotta 2 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

Sarjaluettelo

N14 Naiset 14 vuotta 2 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

Sarjaluettelo

M14 Miehet 14 vuotta 2 km P

Sija Nimi                     Seura         Loppuaika

  1. Eemeli Liukkonen         RaKe             9.41,3

Sarjaluettelo


   
Lisää uutisia
Rajamäen Kehitys
«  Lokakuu   »
Kategoriat